Klima Havalandırma İklimlendirme Sistemleri uygulama işleri her geçen gün yüksek maliyetler nedeni ile fiyatları artmaya devam etmektedir. Artmakta olan maliyetler nedeni ile Fanmas İklimendirme olarak uygun ve doğru çözümleri uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmaktayız.

Sektörde 20 yılı aşkın süredir edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi cihaz üretimi, teknik danışmanlık, projelendirme, uygulama ve satış sonrası servis hizmetlerine FANMAS İKLİMLENDİRME markası ile devam etmekteyiz.


Misyonumuz

Havalandırma, klima, iklimendirme, ısıtma, soğutma sektöründe uygun çözümleri, doğru fiyatlar ile sunmak, dünya standartlarına uygun kalitede üretim yapmak, üretmiş olduğumuz ürünleri geliştirmek, enerji verimlilik seviyeleri artırmak, istikrarlı büyüme politasıyla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, değişen müşteri taleplerini en doğru ve hızlı şekilde cevap verebilmek, sektörde olan gelişmeleri takip etmek, gelişmelere uygun yenilikleri yapmak, kaliteden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen bir marka olmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetli olarak çalışmak, İstenilen özelliklerde doğru ürünleri üretmek yada tedarik etmek, güven ve istikrar beklentilerini karşılamak, doğru projelerde yer almak, satış öncesi teknik destek, satış sonrası servis hizmeti vererek her konuda Müşterilerimizin yanında olmak, yurt içi ve yurt dışında pazar arayışını sürdürmek.

Havalandırma, klima ve
iklimlendirme sektöründe
biz;


ÜRÜNLERİMİZ